UED Yurtdışı Eğitim Seminerleri

1402 - 2018

UED Yurtdışı Eğitim Seminerleri

Ülkemiz yurtdışı eğitim danışmanlığı sektörünün en köklü sivil toplum organizasyonu olan UED'nin en önemli amaçlarından biri yurtdışı eğitim konusunda kamuoyu oluşturmak, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenci ve velileri bilgilendirmek ve bu sayede kariyerleri ve yurtdışı eğitim tecrübelerinin başarısı açısından en doğru seçimi yapmalarına yardımcı olmaktır.

Bu amaç çerçevesinde UED, üyesi olan uzman ve tecrübeli eğitim danışmanlarının katılımı ile -hiçbir maddi karşılık beklemeden- bilgilendirme seminerleri organize etmektedir.

Bu kapsamda gerçekleştirilen son çalışma, Sabahattin Zaim Üniversitesi Kariyer Merkezi'nin desteği ile yapılan yurtdışı eğitim seminerleri oldu. 6 ve 7 Şubat tarihlerinde UED üyelerinden ALES, ATLAS Yurtdışı Eğitim Danışmanlı ve STUDYZONE International firmalarından yurtdışı eğitim danışmanlarının katılımı ile düzenlenen iki farklı seminerde Yurtdışında Staj, Work and Travel ve Work and Holidy konuları işlendi.

UED, gelecekte de bu tarz ücretsiz bilgilendirme seminerlerine devam edecek. Siz de UED'nin sunduğu bu olanaktan yararlanmak isterseniz, UED ile iletişime geçiniz.

Haydar Yücebaş Sokak No:1 Mediha Can Korel İş Merkezi Kat:2 Ofis:9-10 Kadıköy - İSTANBUL

Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturuyoruz.

E-Bülten Üyeliği

E-bültenimize üye olarak, yurtdışı eğitim alanındaki son gelişmelerden haberdar olun.

Okullarımızı Tanıyalım