UED SUMMIT 2019

0612 - 2019

UED SUMMIT 2019

UED'nin ikinci SUMMIT etkinliği, 28 Kasım - 1 Aralık 2019 tarihleri arasında, Kapadokya'da bulunan Perissia Hotel ve Kongre Merkezi'nde organize edildi.

UED üyesi yurtdışı eğitim danışmanlık firmaları ile sınırlı sayıda yurtdışı eğitim kurumunu bir araya getiren etkinlik çerçevesinde, çeşitli sektörel konular üzerine panel ve sunumlar yanında katılımcıların birebir görüşmeler yapması da sağlandı. Çeşitli gezi ve kültürel aktiviteler de içeren etkinlik, bu sayede yabancı katılımcıların Türkiye ve kültürü hakkında daha çok bilgi edinmesini sağladı.

Bir Hoşgeldin Koktey'i ile açılan etkinlik, ilk gun yapılan panel ve sunumlar ile aynı anda ws salonunda yapılan birebir görüşmeler ile devam etti. İlk gün, yöresel bir restoranda yenen yemek ve Türk folklorundan zengin bir seçkinliğin sunulduğu etkinlik ile devaö etti.

Ikinci gun devam eden ve öğle yemeğine kadar devam eden paneller be görüşmelerden sonra, Kapadokya bölgesine rehberler eşliğinde yapılab tur, tüm katılımcıların beğenizini kazandı. Etkinlik, cumartesi gecesi yapılan UED Agency Awards Gala Dinner ile zorlandı ve UED Ödülleri'ni kazanan yurtdışı eğitim kurumlarına ödülleri sunuldu.

Etkinkik raporu, panel detayları ve sunumlar ile beraber, yakında UED'nin Kurumsal Üyeler portalına yüklenecek.

Haydar Yücebaş Sokak No:1 Mediha Can Korel İş Merkezi Kat:2 Ofis:9-10 Kadıköy - İSTANBUL

Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturuyoruz.

E-Bülten Üyeliği

E-bültenimize üye olarak, yurtdışı eğitim alanındaki son gelişmelerden haberdar olun.

Okullarımızı Tanıyalım