ST STAR AWARDS 2022

0808 - 2022

ST STAR AWARDS 2022

Uluslararası eğitim sektörünün en önemli yayını olan Study Travel Magazine’in her sene verdiği ve sektörün “Oscar”ları olarak kabul edilen ST Star Awards ödüllerinde kategorilerinde aday olan kuruluşlar açıklandı. 2013, 2015 VE 2016 yıllarında bu ödülü kazanma başarısını gösteren UED bu sene de aday gösterildi.

Uluslararası Eğitim Sektörü'nün başat aktörleri olan uluslararası okullar ve eğitim danışmanlığı firmalarının karşılıklı oylarıyla sahiplerini bulması sebebi ile de oldukça özel bir yere sahip olan STM Star Awards ödüllerinde, ilk olarak aday gösterme sürecinde tüm dünyadan eğitim danışmanlık firmaları dernekleri ile yarışan UED, final oylamaya kalmaya hak kazandı.

Yurtdışı eğitim sektöründe fark yaratmak adına yola çıkan derneğimizin ve üyelerimizin bu başarısında Yönetim Kurulu üyeleri ve dernek çalışanlarının çabalarının etkisi büyük olsa da, UED’yi var eden üyelerinin, uzun yıllar boyunca yurtdışı eğitim danışmanlığı etiğinden ve yurtdışındaki okullar ile ilişkilerinde profesyonellikten taviz vermemiş olmalarının asıl neden olduğunun farkındayız. Bu nedenle bu başarıda emeği geçen tüm değerli UED üyelerine teşekkür ediyoruz.

Haydar Yücebaş Sokak No:1 Mediha Can Korel İş Merkezi Kat:2 Ofis:9-10 Kadıköy - İSTANBUL

Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturuyoruz.

E-Bülten Üyeliği

E-bültenimize üye olarak, yurtdışı eğitim alanındaki son gelişmelerden haberdar olun.

Okullarımızı Tanıyalım