UED, ST STAR AWARDS ÖDÜLÜ KAZANDI

0609 - 2022

UED, ST STAR AWARDS ÖDÜLÜ KAZANDI

Yurtdışı eğitim sektörünün “Oscarları” olarak kabul edilen ST Star Awards ödülleri, sektörün en önemli yayını olan Study Travel Magazine tarafından her yıl veriliyor. Bu yıl kazananlar, sektördeki en büyük etkinliklerden biri olan Londra'daki Alphe Workshop'ta açıklandı ve kendi kategorisinde birinci olan UED, ST Star Awards ödülünü kazandı!

2013 yılında, herhangi bir kategoride ST Star Awards’ı kazanan ülkedeki ilk ve tek kuruluş olan UED, on yıl içinde dördüncü ödülünü kazandı.

ST Star Awards seçim sürecinde okullar ve yurt dışı eğitim danışmanlık kurumları yer alıyor. Seçim için okullar danışmanlık kurumlarını, danışmanlık kurumları ise okulları belirliyor ve bu da STM Star Awards'ı diğerleri arasında özel kılıyor. UED, kurulduğu günden bu yana kaliteli Türk acente üyeleri ile dünyanın önde gelen acentelik kuruluşlarından biri haline gelmiştir. UED' de hepimiz, bu başarının, Türkiye'deki eğitim danışmanlığı hizmetlerinin etik standartlarını oluşturmak ve yükseltmek için özverili üyelerin gönüllü çalışmalarının bir sonucu olduğuna inanıyoruz.

Son olarak, UED' ye oy veren tüm yurtdışı eğitim kurumlarına şükranlarımızı sunar, destekleri için hepsine içtenlikle teşekkür ederiz.

Haydar Yücebaş Sokak No:1 Mediha Can Korel İş Merkezi Kat:2 Ofis:9-10 Kadıköy - İSTANBUL

Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturuyoruz.

E-Bülten Üyeliği

E-bültenimize üye olarak, yurtdışı eğitim alanındaki son gelişmelerden haberdar olun.

Okullarımızı Tanıyalım